Cleant – odzież z piorunem

Jeśli kiedykolwiek pomyślałeś, że polska odzież streetwearowa to fikcja, Cleant sprawi, że sam przed sobą przyznasz pomyłkę.

Marka Cleant istnieje na naszym rodzimym rynku odzieżowym od 2014 roku. Przez ten czas pokazała swoją wytrwałość oraz wiarę w fakt, że osoby, które noszą w sercu modę uliczną wciąż istnieją pośród nas i – co więcej – mają się dobrze oraz nie zostały zapomniane. Cleant to stuprocentowo polska marka, która przykłada największą wagę do autentyczności i wysokiej jakości wykonania swoich projektów. Wśród ciekawych i zaskakujących kolekcji marki znajdziesz takie elementy garderoby, jak bluzy, koszulki czy akcesoria. Kroje i kolory z pewnością zostaną w Twojej pamięci na długo – każdy projekt jest bowiem wyjątkowy i powstał w wyniku skrupulatnej próby poznania i zrozumienia tego, co tak naprawdę chcemy nosić w danym sezonie. W efekcie tego, linia odzieżowa marki Cleant może pochwalić się godnymi uwagi bluzami dresowymi, zarówno z kapturem jak i bez czy t-shirtami wykonanymi z bawełny najlepszej jakości. Tym, na co stawiają twórcy marki pod względem estetycznym, to przemyślany minimalizm oraz gra kolorami. Na ich projektach próżno szukać krzykliwych czy kontrowersyjnych nadruków oraz jaskrawych deseni i wzorów. Zamiast tego znajdziemy tam ciekawe połączenia stonowanych kolorów oraz oszczędność wyrazu. Tym samym ubrania Cleant pozwalają w pełni wyrazić się osobie, która je nosi, jedynie uzupełniając jej oryginalny styl i podkreślając pewność siebie.

Cleant

Limitowane edycje marki Cleant pozwalają upolować wszystkim wielbicielom marki coś wyjątkowego do swojej kolekcji ubrań, jednak klasyczne kolekcje Cleant również zadowolą niejednego fana mody ulicznej i sportowej. Jeśli na co dzień lubisz nosić tak praktyczne, co funkcjonalne i jednocześnie estetyczne ubrania, Cleant zadowoli Cię w 100 procentach. Będziesz zaskoczony wysoką trwałością ubrań tej marki, a także dbałością o ich najmniejszy detal. Nie ma tutaj mowy o nierównych zszyciach, kiepskich materiałach, które nie wytrzymują codziennego prania czy kolorach, które tracą swoje nasycenie już po kilku schnięciach. Zamiast tego bluza czy t-shirt od Cleant będą towarzyszyć Ci przez kilka najbliższych lat wszędzie tam, gdzie tylko zapragniesz je z sobą zabrać.

 

Sprawdź najnowszą kolekcję marki streetwearowej Cleant o polskim rodowodzie na stronach sneakers sklep. Zestaw ubrania Cleant ze swoimi ukochanymi kicksami, takimi jak Adidas Superstar czy Nike Air Force i ciesz się gotowym, oryginalnym, sportowym lookiem, którego niejeden Ci pozazdrości!

Cleant bluza